Головна

Кафедра

Історія кафедри

Економічна кібернетика як спеціальність

Наукова школа

 

 

Запрошуємо на навчання

 

Викладачі кафедри

 

Навчально-методичне забезпечення

Філія у місті Червонограді

У відповідності до ухвали Вченої ради Львівського державного університету імені Івана Франка від 26.05.1999 р. за наказом ректора університету №1019 від 13.07.1999р. розпочала свою діяльність Червоноградська філія економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Засновником філії та її директором став доктор економічних наук, професор Вовк Володимир Михайлович.


Корпус філії у місті Червонограді

Підготовка спеціалістів на філії здійснюється на заочній формі навчання, за умов повної компенсації студентами витрат на навчання зі спеціальності "Економічна кібернетика", "Облік і аудит" тощо. Зарахування студентів на перший курс здійснюється Приймальною комісією університету на загальних підставах внаслідок конкурсного відбору. З метою забезпечення навчального процесу у філії, студенти, викладачі та працівники філії використовують матеріально-технічну базу технікуму (навчальні аудиторії, адміністративні приміщення, читальний зал бібліотеки). За кошти філії створено лабораторію комп'ютерної техніки (мережа на 16 місць), бібліотеку, обладнано службові та учбові приміщення, придбано квартиру для викладацького складу.


Дирекція філії у місті Червонограді

Бібліотека філії зараз налічує близько 2000 книг і забезпеченість навчально-методичною літературою переважної більшості дисциплін навчального плану становить від 60 до 100 відсотків. Навчальний процес у філії забезпечується викладачами університету та найбільш досвідченими викладачами Червоноградського гірничого технікуму.


Заняття у філії у місті Червонограді

Функціонування Червоноградської філії економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка сприяє роботі Навчально-методичного комплексу "Гірник" у який входить Львівський національний університет імені Івана Франка та Червоноградський технікум, робить кращим доступ працюючої молоді шахтарського регіону до отримання освіти, покращує профорієнтаційну роботу серед випускників середніх шкіл регіону, сприяє покращенню навчально-методичної роботи в школах регіону через безпосереднє спілкування працівників шкіл з викладачами університету.


Бібліотека філії у місті Червонограді
 
Львів, 79008, проспект Свободи 18, кімната 308
Тел.: (032) 239-47-62; e-mail: kiber.franko@ukr.net
Кафедра економічної кібернетики. Економічний факультет
Львівський національний університет імені Івана Франка
Соковыжималка